تولید 39 مدل خودرو برقی توسط استلانتیس در 2021

کارلوس تاوارس ، مدیر عامل گروه عظیم نوبنیاد خودرو ساز Stellantis درمراسم افتتاحه وکنفرانس مطبوعاتی ، اظهار داشت امروز اولین روز فعالیت جدید ما است. این آغاز یک سفر هیجان انگیز است. یک شرکت کاملاً آماده و مناسب برای رقابت در بازارهای جهانی خودرو ، با 39 مدل خودرو الکتریکی که تا پایان سال 2021 به تولید می رسد. با هدف گسترش تجارت تلفیقی و تمرکز بر بازارهای اروپا ، آمریکای شمالی و آمریکای لاتین . استلانتیس برای اولین بار در وال استریت عرضه و سهام آن با توجه به شدت استقبال با افزایش 11٪ همراه بود.
تاوارس اظهار داشت برای ایتالیا ، خبر خوب این است که Stellantis به عنوان یک سپر زیست محیطی عمل می‌کند ، به عنوان یک محافظی برای طبعیت خواهد بود. وی افزود: "Stellantis به لطف هم افزایی‌هایی که باعث می‌شود برنامه‌های تجاری برای برخی از مدل هایی که عدم اطمینان در آنها وجود دارد ، پایداری ایجاد خواهد کرد و کارایی بیشتری را به ارمغان می آورد. مدل هایی که قبلاً سودآور نبوده اند تبدیل وضعیت می‌شوند ، بنابراین ما می‌توانیم تصمیمات خوبی را برای افزایش سودآوری اجرا کنیم.
اتحاد دو غول خودروساز FCA و PSA در گروه Stellantis اجازه توسعه همکاری 5 میلیارد یورویی را می دهد ، که 80 درصد آن "در چهار سال آینده" حاصل خواهد شد: ادغام این دو گروه خودرو ساز قدیمی"ارزش 25 میلیارد یوروی را ایجاد کرده است. در حال حاضر کارگران Stellantis در شرکت جدید هدیه شروع فعالیت دریافت می‌کنند. گروه جدید با 400000 کارمند ، ریشه‌های تجاری اروپا و در آمریکا داشته و مهارت های فن آوری آن ، طیف وسیعی از مارک ها و مدل ها ، سرمایه گذاری در حال پیشرفت در توسعه فن آوری‌های جدید برای تحرک رادربر میگیرد. ارزیابی می‌شود با عرضه مدل های جدید و افزایش حجم تولید، راه‌اندازی مجدد خط تولید در سایت منطقه تورین و صنایع مرتبط با آن، خطر اخراج کارکنان که پس از رکود اقتصادی و تولید خودرو در سال گذشته افزایش یافته بود، کاهش یابد. مدیران این شرکت امیدوارند دلایل نگرانی برای ظرفیت مازاد تولید Stellantis در اروپا را با منطقی سازی قابل پیش بینی ، انتخاب در ماه‌های آینده برطرف نمایند.مدیر تولید این گروه اظهار داشت قلمرو ما با گذشت زمان و استفاده از تمام مهارت های فنی و حرفه ای را توسعه داده است تا همچنان نقش مهمی داشته باشیم. در تولید و توسعه فن آوری خودرو در سراسر جهان. مثل همیشه ، ما به سهم خود عمل خواهیم کرد و از سایت تورین و پیمونت انتظار خاصی داریم.

https://economic.mfa.ir/