برگزاری مراسم رسمی اعطاء گواهینامه های دوره آموزشی «دیجیتال مارکتینگ» در اتاق بازرگانی ایران

مراسم اعطاء گواهینامه‌های دوره آموزشی «دیجیتال مارکتینگ» در تاریخ 1399.07.15 در طبقه دهم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و با حضور ریاست و دبیرکل اتاق مشترک ایران و ایتالیا و عکاسان و خبرنگاران راس ساعت 16:00 برگزار گردید.
این دوره با همکاری اتاق مشترک ایران و ایتالیا و دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک) در تاریخ 9 و 10 مردادماه 1399 در محل دانشگاه امیرکبیر، برگزار شد و مورد استقبال تعداد کثیری از اعضای اتاق و برخی از شرکت‌های غیرعضو قرار گرفت.
به منظور رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، این مراسم در سالن 400 نفری اتاق ایران برگزار، و با سخنرانی آقای مهندس پورفلاح ریاست اتاق ایران و ایتالیا آغاز گردید. ایشان ضمن تشکر از حضور گسترده دانشجویان، حمایت روسای دانشگاه امیرکبیر و برنامه‌ریزی و پیگیری‌های خانم مهندس شهابی، دبیرکل اتاق مشترک ایران و ایتالیا در این دوره آموزشی، ابراز امیدواری کردندکه دوره های آتی در رشته‌های به روز و کارآمد، با مدت زمان‌های متفاوت برگزار گردد.
سپس خانم مهندس شهابی، دبیرکل اتاق به صحبت پرداخته و راجع به پیگیری‌های مکرر انجام شده در مورد برگزاری اولین دوره آموزشی اتاق با همکاری دانشگاه امیرکبیر توضیحاتی ارائه کردند و قول برگزاری دوره تکمیلی دیجیتال مارکتینگ، دوره آموزش زبان ایتالیایی و دیگر دوره ها را به اعضای حاضر دادند. همچنین خانم مهندس شهابی تاکید کردند که اتاق مشترک ایران و ایتالیا با دانشگاه‌های معتبر دیگر ایران مانند دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه بهشتی درحال رایزنی برای برگزاری دوره‌ها می‌باشند تا در هر زمینه آموزشی بهترین اساتید انتخاب گردند.
پس از پایان توضیحات و سخنرانی‌ها، مراسم اعطای گواهینامه‌ها توسط ریاست و دبیرکل اتاق مشترک ایران و ایتالیا انجام شد و پس از گرفتن یک عکس گروهی با فاصله گذاری اجتماعی، دانشجویان برای پذیرایی به سالن تشریفات هدایت شدند و مراسم در ساعت 17:30 پایان یافت.

تماشاخانه تصویر